Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2013-04-11 08:55:33 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
Lp. |
Sołectwo |
Nazwisko i Imię | Miejscowości wchodzące w skład sołectwa |
1. | Barciszewo | Balińska Honorata | Barciszewo, Wólka |
2. | Bąsze | Biały Jan (Parkoszewo) | Bąsz, Łapkiejmy, Łoskajmy, Parkoszewo, Posłusze |
3. | Bezledy | Błachnio Wiesław | Bezledy, Kisity, Głomno, Karolewko, Kromarki, Ganitajny, Lejdy, Styligi, Molwity, Piergozy, Piersele, Solno, Wola, Wysieka, Żardyny |
4. | Dąbrowa | Rybak Krystyna | Dąbrowa |
5. | Galiny | Przybysz Marcin | Borki Sędrowskie, Ciemna Wola, Galiny |
6. | Gromki | Trypucka Iwona | Galinki, Gromki, Króle |
7. | Kiersity | Zawada Grzegorz | Kiersity, Sortławki, Wyręba |
8. | Kiertyny Wielkie | Staniec Marek | Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie |
9. | Kinkajmy | Sobótka Sergiusz | Czerwona Górka, Kinkajmy, Lisówka, Glitajny, Lusiny, Pasaria, Sędławki, Tromity |
10. | Krawczyki | Kaczerski Wiesław | Klekotki, Krawczyki |
11. | Łabędnik | Kurkowski Mieczysław (Sporwiny) | Bajdyty, Bieliny, Drawa, Frączki, Matyjaszki, Łabędnik, Sporwiny, |
12. | Łojdy | Puszko Helena | Jarkowo, Łojdy, Markiny, Pilwa |
13. | Maszewy | Przybyłek Mirosław | Dębiany, Łabędnik Mały, Maszewy, Nuny, Wardomy |
14. | Minty | Narkowicz Wanda | Brzostkowo, Minty, Szwarunki, Szwaruny |
15. | Nalikajmy | Bała Kazimierz | Nalikajmy, Wipławki |
16. | Osieka | Kozieł Renata | Bukowo, Lipina, Osieka |
17. | Połęcze | Bryl Zofia | Perkujki, Plęsy, Połęcze, Ceglarki, Wawrzyny |
18. | Rodnowo | Bajdan Zofia | Burkarty, Rodnowo, Kicina, Wojtkowo |
19. | Skitno | Przybycień Robert | Skitno |
20. | Sokolica | Kowalczyk Ewa |
Gruda, Sokolica, Spurgle
|
21. | Spytajny | Sinkiewicz Karol | Ardapy, Spytajny |
22. | Szylina Wielka | Mały Mirosław | Szylina Mała, Szylina Wielka |
23. | Tolko | Szarejko Andrzej | Tolko |
24. | Taplikajmy | Dziczek Andrzej | Merguny, Taplikajmy |
25. | Trutnowo | Bobrowicz Wacław | Trutnowo |
26. | Wajsnory | Fiedorowicz Teresa | Gruszynki, Szczeciny, Wargielity, Wajsnory |
27. | Węgoryty | Tabaka Alicja | Kosy, Węgoryty |
28. | Witki | Swacha Krzysztof | Dębówko, Karolewka, Gile, Okopa, Witki |
29. | Wirwilty | Gołębiowska Wioletta | Falczewo, Wiatrak, Wirwilty |
30. | Wojciechy | Wierzbicki Andrzej | Borki, Wojciechy |
31. | Żydowo | Tomaszewicz Tadeusz | Leginy, Zawiersze, Nowe Witki, Żydowo |