Jednostki pomocnicze - wykaz sołtysów, statuty sołectw
Szczegóły informacji
Wykaz Sołectw i Sołtysów Gminy Bartoszyce kadencja 2015-2019
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-03-02 12:26:33 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
Lp. | Sołectwo | Miejscowości wchodzące w skład sołectwa | Nazwisko i Imię Sołtysa | Adres zamieszkania, nr telefonu | Skład rady sołeckiej |
1. | Barciszewo | Barciszewo, Wólka | Szablak Zofia | zam. Baciszewo 5 tel. 531-531-849 |
Oziero Marek
Balińska Honorata Szablak Aneta
|
2. | Bąsze | Bąsze, Łapkiejmy, Łoskajmy, Parkoszewo, Posłusze | Jasiukiewicz Natalia | Łapkiejmy 7 tel. 89 761-63-58 |
Siergiej Helena
Ładosz Dariusz
Krajewski Roman
Dzik Cecylia
|
3. | Bezledy | Bezledy, Kisity, Głomno, Karolewko, Kromarki, Ganitajny, Lejdy, Styligi, Molwity, Piergozy, Piersele, Solno, Wola, Wysieka, Żardyny | Błachnio Wiesław | Bezledy 38/1 tel. 89 761-61-67 |
Ciślak Barbara
Rzeźnik Jadwiga
Ritkowski Grzegorz
Majewski Andrzej
|
4. | Dąbrowa | Dąbrowa | Dycha Andrzej | Dąbrowa 33A tel. 502-514-071 |
Kaczała Dorota
Sośnicka Urszula
Zienkiewicz Justyna
|
5. | Galiny | Borki Sędrowskie, Ciemna Wola, Galiny | Przybysz Marcin | Galiny 68/1 tel. 89 761-22-58 |
Prokop Krzysztof
Kisiel Maria
Rybacki Dariusz
Kosakowski Jan
|
6. | Gromki | Galinki, Gromki, Króle | Trypucka Iwona | Gromki 8 tel. 513-167-784 |
Kapaczun Katarzyna
Pudełek Kamil
Czajkowska Alicja
|
7. | Kiersity | Kiersity, Sortławki, Wyręba | Niebrzegowska Małgorzata | Kiersity 6 tel. 506-023-310 |
Szupieńko Joanna
Nikraszewicz Sylwia
Tumasz Martyna
|
8. | Kiertyny Wielkie | Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie | Monkiewicz Tomasz | Kiertyny Wielkie 18 |
Sokolińska Wioletta
Zaborowski Adam
Figat Wiesław
Grudka Grzegorz
Niedźwiedź Iwona
|
9. | Kinkajmy | Czerwona Górka, Kinkajmy, Glitajny, Lusiny, Pasaria, Sędławki, Tromity | Sobótka Sergiusz | Kinkajmy 7/2 tel. 691-382-139 |
Majkowski Mirosław
Kubiński Józef
Jemielniak Jan
|
10. | Krawczyki | Klekotki, Krawczyki | Teresa Kruczyńska | Krawczyki 3 tel. 89 762-24-84 |
Bykowska Lilianna
Metz Bogumiła
Wasylik Ryszard
Adamowicz Grzegorz
|
11. | Łabędnik | Bajdyty, Bieliny, Drawa, Matyjaszki, Łabędnik, Sporwiny, | Kosińska Janina | Łabędnik 18/12 tel. 512-270-989 |
Czajkowska Anna
Lis Małgorzata
Wrona Marek
Ziemacka-Bartosewicz Agnieszka
|
12. | Łojdy | Łojdy, Markiny, Pilwa | Szoka Artur | Łojdy 8/3 | Żydek Dariusz Bakalarczyk Joanna Puchalska Gertruda |
13. | Maszewy | Dębiany, Łabędnik Mały, Maszewy, Nuny, Wardomy | Przybyłek Mirosław | Maszewy 9B/3 tel. 89 761-52-06 |
Sturlis Krzysztof Birbach Zbigniew Banach Maria |
14. | Minty | Brzostkowo, Minty, Szwarunki, Szwaruny | Łatanyszyn Bogusław | Minty 27 tel. 531-725-038 tel. 570-124-733 |
Lompa Dariusz Zajączkowski Łukasz Kozłowski Andrzej Kołowrocka Katarzyna |
15. | Nalikajmy | Nalikajmy, Wipławki | Bała Kazimierz | Nalikajmy 2/1 | Mosiewicz Jacek Wójcik Artur Kuciński Robert |
16. | Osieka | Bukowo, Lipina, Osieka | Kupisz Rafał | Osieka 38 tel. 603-720-597 |
Durejko Marcin Łucewicz Bożena Korzeniewski Jan Brożko Maria Bogusławska Dorota |