Referaty i stanowiska - kontakt
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Nr telefonów
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2020-10-20 09:53:04 przez Paulina Maksymik
Akapit nr - brak tytułu
Naziwsko i imię | Zakres prowadzonych spraw | Nr pokoju | Telefon |
Rybicka Monika - kierownik referatu
Sosińska Jolanta
|
Archwium zakładowe
Kadry
|
111 | 89 307 05 16 |
OA referat Organizacyjny
Akapit nr - brak tytułu
OA Referat Organizacyjny
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Rybicka Monika - kierownik referatu
Sosińska Jolanta
|
Archiwum zakładowe
Kadry
|
111
|
89 307 05 16
|
Runowicz Natalia
Aftyka Małgorzata
|
Obsługa Kancelaryjna
SEKRETARIAT
|
108
|
89 300 03 69
|
Paterek Patrycja
|
Działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
|
103
|
89 307 06 14
|
Maksymik Paulina
|
Obsługa rady gminy, Biuletyn Informacji Publicznej
|
5
|
89 307 03 11
|
Wąsik Robert
|
Ewidencja ludności i sprawy obywatelskie
|
3
|
89 307 03 10
|
Janczewski Jan
Biały Jan
|
Zarządzanie kryzysowe, sprawy wojskowe
|
2
|
89 307 01 88
|
Jończyk Sylwia
|
Pozyskiwanie środków pozabudżetowych, rozwój gminy, promocja i komunikacja
|
9
|
89 307 01 50
|
Akapit nr - brak tytułu
Sekretariat
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Aftyka Małgorzata
|
Obsługa Kancelaryjna
SEKRETARIAT
|
108
|
89 300 03 69
|
Akapit nr - brak tytułu
OA Referat Organizacyjno - Admnistracyjny i Spraw Obywatelskich
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Rybicka Monika
|
Kierownik referartu
Archiwum zakładowe
|
111
|
89 307 05 16
|
Sosińska Jolanta
|
Kadry |
111
|
89 307 05 16
|
Aftyka Małgorzata
|
Obsługa Kancelaryjna
SEKRETARIAT
|
108
|
89 300 03 69
|
Paterek Patrycja
|
Działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
|
111
|
89 307 05 16
|
Wąsik Robert
|
Ewidencja ludności i sprawy obywatelskie
|
3
|
89 307 03 10
|
Biały Jan
|
Sport i turystka, dowozy uczniów do szkół
|
5
|
89 307 03 11
|
Akapit nr - brak tytułu
FK Referat Finansowy
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Główka Danuta
|
Kierownik referatu
Skarbnik Gminy
|
104
|
89 307 02 84
|
Kasjaniuk Barbara
|
Zastępca Skarbnika Gminy
Rachunkowość jednostek i budżetu
|
103
|
89 307 06 00
|
Krupska Ewelina | Rachunkowość jednostek i budżetu | ||
Tywoniuk Beata
Sawka Stanisława
|
Płace
|
102
|
89 307 03 23
|
Iwanowicz Dorota
Wszoła Anna
|
Wymiar podatku
Zwrot podatku akcyzowego
|
106
|
89 300 02 30
|
Jaroszewicz-Morawska Anna
Kosakowska-Bocis Anna
Makar Elżbieta
|
Rachunkowość jednostek budżetowych
Odroczenia, rozłożenia na raty i umorzenia podatków, księgowość budżetowa
|
101
|
89 300 00 91
|
Zarzeczna Danuta
|
Kasa
|
100
|
89 307 05 72
|
Bieniek Anna
Figórska Marzena
|
Egzekucja podatków i opłat
|
105
|
89 307 06 14
|
Paterek Patrycja | Działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych | 111 | 89 307 05 16 |
Sosińska Jolanta | Kadry |
Akapit nr - brak tytułu
RŚ Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Mienia Komunalnego
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Kołodko Stefan
|
Kierownik referatu
Gospodarka nieruchomościami
|
6
|
89 307 05 12
|
Pawłowicz Tomasz
|
Leśnictwo, ochrona środowiska, wycinka drzew, azbest, opieka nad zwierzętami
|
||
Sobiecka Agnieszka
|
Rolnictwo, ochrona przyrody, lokale mieszkalne, dofinansowanie wymiany źródła ciepła
|
||
Wojtkiewicz Milena
|
Gospodarka odpadami komunalnymi
|
10
|
89 300 03 76
|
Haponiuk Aneta | Ochrona zwierząt, gospodarka odpadami komunalnymi |
Akapit nr - brak tytułu
IB Referat Inwestycji, Budownictwa i Infrastruktury
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Lech Kamil
|
Kierownik referatu
|
7
|
89 300 00 79
|
Bogusławski Emil
Charun Zbigniew
|
Inwestycje i gospodarka komunalna
|
||
Wójcik Anna
|
Gospodarka przestrzenna, ustalanie warunków zabudowy,
|
8
|
89 307 04 59
|
Nurczyk-Wojtkiewicz Katarzyna
|
Utrzymanie dróg, oświetlenie drogowe
|
Akapit nr - brak tytułu
Samodzielne stanowiska
Nazwisko i Imię
|
Zakres prowadzonych spraw
|
Nr pokoju
|
Nr telefonu
|
Baranowska Zenona
|
Oświata
|
1
|
89 300 01 34
|
Anna Synowiec | Rachunkowości oświaty | ||
Janczewski Jan | Zarządzanie kryzysowe, sprawy wojskowe, obrona cywilna | 2 | 89 307 01 88 |
Dąbkowski Stanisław | Komendant gminny ochrony przeciwpożarowej | ||
Rybak Bożena | Zamówienia publiczne | 9 | 89 307 01 50 |
Runowicz Natalia | Pozyskiwanie środków pozabudżetowych, rozwój gminy, promocja i komunikacja | ||
Maksymik Paulina | Obsługa rady gminy, Biuletyn Informacji Publicznej, informacja publiczna | 5 | 89 307 03 11 |
Biały Jan | Sport i turystka, dowozy uczniów do szkół | ||
Wąsik Robert |
Ewidencja ludności i sprawy obywatelskie
|
3 | 89 307 03 10 |
Rybicka Monika | Archiwum zakładowe, administracja | 111 | 89 307 05 16 |
Rogowicz Andrzej
|
Informatyk
|
|
89 307 03 76
|